دوشنبه, 2 اسفند 1395

 تشریح دستاورد های دولت یازدهم در بخش آب استان آذربایجان غربی
مدیرعامل شرکت آب منطقه ای آذربایجان غربی با حضور در برنامه زنده تلویزیونی توسعه، اقدام و عمل شبکه استانی به تشریح عملکرد و اقدامات این شرکت در بخش آب و دریاچه ارومیه پرداخت و دستاوردهای دولت تدبیر و امید را در این بخش معرفی نمود.
بیشتر ...
 

 دیدار مدیرعامل شرکت آب منطقه ای آذربایجان غربی با خانواده شهید قربانعلی خلیلی
به مناسبت گرامیداشت دهه مبارک فجر و در راستای تجلیل از خانواده شهدا و ایثارگران مدیرعامل و جمعی از همراهان ایشان با حضور در منزل شهید خلیلی با همسر و فرزندان این شهید دیدار و گفتگو کرد و برسم یادبود با اهدای لوح تقدیر و هدایایی از صبر و مقاومت و ایثارگری های این خانواده همکار تجلیل نمود.
بیشتر ...
 

 حضور کارکنان شرکت آب منطقه ای آذربایجان غربی در راهپیمایی 22 بهمن
همزمان با سی و هشتمین سالگرد پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی مدیریت و کارکنان شرکت آب منطقه ای آذربایجان غربی در همگام و همصدا با مردم ولایت مدار استان و ملت غیور ایران در مراسم پرشکوه راهپیمایی 22بهمن شرکت کردند.
بیشتر ...
 

 نشست شورای هماهنگی دشت پایلوت شهرستان ارومیه برگزار شد
دومین نشست هماهنگی دشت پایلوت شهرستان ارومیه با حضور فرماندار ارومیه و مدیر امور منابع آب شهرستان ارومیه و اعضای شورا در سالن جلسات فرمانداری برگزار شد.
بیشتر ...
 

 مسلوب نمودن43 حلقه چاه غیرمجاز و آزادسازی حریم بستر رودخانه ها در شهرستان بوکان آذربایجان غربی
در راستای حفاظت از منابع آب و تعادل بخشی سفره های آب های زیرزمینی، 43حلقه چاه غیرمجاز در شهرستان بوکان پر و مسلوب المنفعه شد.
بیشتر ...
 

 نشست شورای حفاظت از منابع آب شهرستان ارومیه برگزار شد
هشتمین نشست شورای حفاظت از منابع آب شهرستان ارومیه با حضور فرماندار ارومیه و مدیر امور منابع آب شهرستان ارومیه و اعضای شورا در سالن جلسات فرمانداری برگزار شد.
بیشتر ...
 

 3 حلقه چاه غیرمجاز در شهرستان ارومیه پر و مسلوب المنفعه شد
مدیر امور منابع آب ارومیه از انسداد 3 حلقه چاه غیرمجاز در محدوده دشت ارومیه خبر داد.
بیشتر ...
 

 دهمین نشست شورای حفاظت از منابع آب شهرستان مهاباد برگزار شد
دهمین جلسه شورای حفاظت از منابع آب شهرستان مهاباد در سال جاری با حضور اعضای شورا و به ریاست دکتر شجاعی، معاون سیاسی – اجتماعی فرمانداری مهاباد در سالن جلسات فرمانداری این شهرستان برگزار گردید.
بیشتر ...
 

 جشن بزرگ انقلاب در شرکت آب منطقه ای آذربایجان غربی برگزار شد
به مناسبت سی‌ و هشتمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی مراسم جشن بزرگ انقلاب در شرکت آب منطقه ای آذربایجان غربی برگزار شد.
بیشتر ...
 

 رهاسازی آب سد بوکان در استان آذربایجان غربی به سمت دریاچه ارومیه
مدیرعامل شرکت آب منطقه ای آذربایجان غربی از رهاسازی بخشی از آب مخزن سد شهید کاظمی بوکان به سمت دریاچه ارومیه خبر داد.
بیشتر ...
 

 جلسه شورای حفاظت از منابع آب شهرستان بوکان برگزار شد
جلسه شورای حفاظت از منابع آب شهرستان بوکان با حضور فرماندار بوکان و مدیر منابع آب این شهرستان و اعضای شورا در سالن جلسات فرمانداری بوکان برگزار شد.
بیشتر ...
 

 مدیرجدید دفتر هیئت مدیره و مدیرعامل شرکت آب منطقه ای آذربایجان غربی معرفی شد
طی مراسمی با حضور مدیرعامل، معاونین و جمعی از مدیران شرکت آب منطقه ای آذربایجان غربی مهندس "مجید آقازاده" به عنوان مدیر جدید دفتر هیئت مدیره و مدیرعامل معرفی شد.
بیشتر ...
 

 11حلقه چاه غیرمجاز در شهرستان مهاباد پر و مسلوب المنفعه شد
در راستای حفاظت از منابع آب و تعادل بخشی سفره های آب های زیرزمینی، 11حلقه چاه غیرمجاز در شهرستان مهاباد پر و مسلوب المنفعه شد.
بیشتر ...
 

 نشست مشترک شرکت آب منطقه ای آذربایجان غربی با مشاوران و پیمانکاران طرحهای عمرانی
در راستای استفاده حداکثری از ظرفیتهای قانونی مقرر در بندهای تبصره 5 قانون بودجه سال 1395 و تامین بخشی از نیازهای مالی طرحهای تملک دارائیهای سرمایه ای، جلسه ای با حضور معاونین برنامه ریزی و طرح و توسعه و جمعی از مدیران و مشاوران و پیمانکاران طرحهای عمرانی شرکت آب منطقه ای آذربایجان غربی برگزار شد.
بیشتر ...
 

 اخباری از شرکت آب منطقه ای آذربایجان غربی
*انسداد بیش از 142 حلقه چاه غیر مجاز در سطح استان به گزارش روابط عمومی شرکت آب منطقه ای آذربایجان غربی در راستای حفاظت و کنترل منابع آب، اکیپ های گشت و بازرسی این شرکت با همکاری مقامات قضایی و انتظامی شهرستانهای تابعه طی ماه گذشته موفق به شناسایی و انسداد بیش از 142 حلقه چاه غیرمجاز شدند.
بیشتر ...
 

 نشست مشترک بررسی و تدوین نظامهای بهره برداری و ایجاد تشکل های آببران برگزار شد
نشست مشترک شرکت آب منطقه ای آذربایجان غربی و سازمان جهادکشاورزی و سازمان تعاون روستایی استان با موضوع مطالعات اجتماعی و تدوین نظامهای بهره برداری و ایجاد تشکلهای آببران با حضور نمایندگان سه دستگاه درمحل سالن جلسات شرکت آب منطقه ای برگزار شد.
بیشتر ...
 

 تقدیر رئیس ستاد بازسازی عتبات عالیات وزارت نیرو از مدیرعامل شرکت آب منطقه ای آذربایجان غربی
مشاور وزیر و رئیس ستاد بازسازی عتبات عالیات وزارت نیرو با اهدای لوح تقدیر، از مدیرعامل شرکت آب منطقه ای آذربایجان غربی به پاس خدمات رسانی موثر به زائرین شریف عتبات عالیات تقدیر کرد.
بیشتر ...
 

 انتصاب مدیرعامل شرکت آب منطقه ای آذربایجان غربی به عنوان عضو کارگروه مدیریت جامع حوزه آبخیز با رویکرد جلب مشارکت مردم
طی حکمی از سوی مهندس تقی کهوریان معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری آذربایجان غربی، مهندس کیومرث دانشجو مدیرعامل شرکت آب منطقه ای آذربایجان غربی به عنوان عضو کارگروه مدیریت جامع حوزه آبخیز با رویکرد جلب مشارکت مردم منصوب شد.
بیشتر ...
 

 نشست بررسی و ارزیابی برنامه های احیای دریاچه ارومیه و مصارف آب برگزار شد
در شانزدهمین همایش مدیران ارشد وزارت نیرو که با حضور وزیر نیرو برگزار شد از شرکت آب منطقه ای آذربایجان غربی به عنوان یکی از شرکت های موفق در سال 94 تقدیر شد.
بیشتر ...
 

 تقدیر وزیر نیرو از شرکت آب منطقه ای آذربایجان غربی
در شانزدهمین همایش مدیران ارشد وزارت نیرو که با حضور وزیر نیرو برگزار شد از شرکت آب منطقه ای آذربایجان غربی به عنوان یکی از شرکت های موفق در سال 94 تقدیر شد.
بیشتر ...
 

 
« 1 2 3 4 ... 5 40 » صفحه:
اقتصاد مقاومتی، اقدام و عمل

© تمامی حقوق این وب‌سایت، متعلق به شركت سهامی آب منطقه‌ای آذربايجان‌غربي است.  |  تولید و پشتیبانی: گروه دیبا