|  رنگ  |  + 0 -
ADA
بستن این پنجره
این سایت مطابق با استاندارهای ADA برای نابینایان مناسب‌سازی شده و سازگاری این استاندارد در بخش‌های مختلف لحاظ گردیده است.
بستن این پنجره
استاندار آذربایجان غربی:

ذخیره آب سد کرم آباد 17 میلیون مترمکعب است /400 میلیارد تومان اعتبار برای اتمام پروژه شبکه‌گذاری اصلی سد کرم آباد نیاز است

استاندار آذربایجان غربی در جلسه بررسی پروژه‌های عمرانی و اقتصادی منطقه آزاد ماکو که با حضور نایب‌رئیس مجلس شورای اسلامی برگزار شد گفت: ذخیره آب سد کرم آباد 17 میلیون مترمکعب است و400 میلیارد تومان اعتبار برای اتمام پروژه شبکه‌گذاری اصلی سد کرم آباد نیاز است.

  اخبار و اطلاعیه ها
  1400/05/10

برگزاری اولین جلسه کارگروه آب پدافند غیر عامل استان در سال 1400 در شرکت آب منطقه ای آذربایجان غربی

اولین نشست کارگروه آب پدافند غیرعامل استان آذربایجان غربی با حضور اعضای این کارگروه به میزبانی شرکت آب منطقه ای برگزار شد.

  اخبار و اطلاعیه ها
  1400/05/10

فوت 20 نفر در منابع آبی آذربایجان‌غربی طی امسال

باتوجه به گرم شدن هوا، شنا در رودخانه‌ها، سدها و دریاچه افزایش یافته که آشنا نبودن افراد به فنون شنا باعث شده خانواده‌های بسیاری داغدار شوند.

  اخبار و اطلاعیه ها
  1400/04/29

بارش در حوضه دریاچه ارومیه پس از ۵۱ روز

مدیرعامل شرکت آب منطقه ای آذربایجان غربی با اشاره به بارش ۱.۶ میلی متری طی روزهای گذشته در حوضه دریاچه ارومیه گفت: این بارش بعد از ۵۱ روز بدون بارش در این حوضه ثبت شده است.

  اخبار و اطلاعیه ها
  1400/04/28

سی و چهارمین جلسه شورای حفاظت از منابع آب آذربایجان غربی برگزار شد

سی و چهارمین نشست شورای حفاظت از منابع آب آذربایجان غربی با حضور معاون سیاسی امنیتی و اجتماعی استاندار، فرمانداران شهرستانهای ملکان، شاهیندژ و بوکان و مدیران شرکت های آب منطقه ای آذربایجان شرقی و غربی و سایر اعضای شورا به منظور تبادل نظر پیرامون بررسی آخرین وضعیت منابع آب سد شهید کاظمی بوکان و هماهنگی و برنامه ریزی توزیع مصارف آب در استانداری آذربایجان غربی برگزار شد.

  اخبار و اطلاعیه ها
  1400/04/23

جلسه معارفه معاون حفاظت و بهره برداری شرکت آب منطقه ای آذربایجان غربی برگزار شد

باحضور مدیرعامل، معاونی و جمعی از مدیران شرکت آب منطقه ای آذربایجان غربی جلسه معارفه معاون حفاظت و بهره برداری این شرکت برگزار شد.

  اخبار و اطلاعیه ها
  1400/04/15
با حضور دکتر جعفری معاون مجامع، توسعه مدیریت و پشتیبانی شرکت مدیریت منابع آب ایران

آئین معارفه مدیرعامل شرکت آب منطقه ای آذربایجان غربی برگزار شد

آئین معارفه مدیرعامل شرکت آب منطقه ای آذربایجان غربی با حضور دکتر جعفری معاون مجامع، توسعه مدیریت و پشتیبانی و دکتر حسینی مدیرکل حراست شرکت مدیریت منابع آب ایران ، معاونین، اعضای هیئت مدیره و مدیران شرکت آب منطقه ای آذربایجان غربی در سالن جلسات مدیرعامل این شرکت برگزار شد.

  اخبار و اطلاعیه ها
  1400/04/13
مدیرعامل شرکت آب منطقه ای مطرح نمود:

آبی برای رهاسازی به دریاچه ارومیه وجود ندارد

مدیر عامل شرکت آب منطقه‌ای آذربایجان غربی در گفت‌وگو با خبرنگار اقتصادی ایلنا گفت: با وجودی که آب کشاورزی را 40 درصد کاهش داده‌ایم، همچنان آبی برای رهاسازی نداریم و چنانچه این کار را انجام دهیم امکان تامین آب شرب در پاییز و زمستان را نخواهیم داشت.

  اخبار و اطلاعیه ها
  1400/04/13

بازدید مدیرکل دفتر مدیریت بحران و پدافند غیر عامل وزارت نیرو از سد مهاباد آذربایجان غربی

مدیر کل دفتر مدیریت بحران و پدافند غیر عامل وزارت نیرو وهیئت همراه ازمجموعه تاسیسات بهره برداری سد مهاباد بازدید نمودند.

  اخبار و اطلاعیه ها
  1400/04/09
با حضور مدیرکل دفتر مدیریت بحران و پدافند غیر عامل وزارت نیرو

نشست شورای هماهنگی مدیران صنعت آب و برق استان آذربایجان غربی برگزار شد

نشست شورای هماهنگی مدیران عامل صنعت آب و برق آذربایجان غربی با حضور مدیرکل دفتر مدیریت بحران و پدافند غیر عامل وزارت نیرو، مدیران عامل و روسای ادارات پدافند غیر عامل صنعت آب و برق آذربایجان غربی در سالن جلسات شرکت آب منطقه ای استان برگزار شد.

  اخبار و اطلاعیه ها
  1400/04/09

رئیس هئیت مدیره و مدیر عامل شرکت آب منطقه ای آذربایجان غربی منصوب شد

"قاسم تقی زاده خامسی" معاون آب و آبفای وزیر نیرو و مدیرعامل شرکت مدیریت منابع آب ایران،طی حکمی "یاسر رهبردین" را به عنوان رئیس هیئت مدیره و مدیرعامل شرکت آب منطقه ای آذربایجان غربی منصوب کرد.

  اخبار و اطلاعیه ها
  1400/04/08
یادداشت

به بهانه هفته صرفه جویی در مصرف آب و برق

هر ساله هفته اول تیر، هم زمان با شروع فصل تابستان، هفته صرفه جویی در مصرف آب نام گذاری می شود. در این هفته ، فعالیت های فرهنگی واطلاع رسانی گسترده ای در سراسر کشور به منظور تشویق و ترغیب مشترکان با هدف اصلاح الگو و برای مدیریت مصرف صورت میگیرد. پر واضح است کاهش مصرف آب و نهادینه کردن روش صحیح استفاده از منابع آبی کشورسبب ارتقای شاخص‌های زندگی و کاهش هزینه‌‌ها می شود و زمینه ای برای گسترش عدالت است.

  اخبار و اطلاعیه ها
  1400/04/07

نشست شورای حفاظت از منابع آب شهرستان بوکان برگزار شد

اولین جلسه شورای حفاظت از منابع آب شهرستان بوکان در سال1400 با حضور معاون اجتماعی سیاسی فرماندار بوکان، مدیر منابع آب این شهرستان و اعضای شورا در سالن جلسات فرمانداری بوکان برگزار شد.

  اخبار و اطلاعیه ها
  1400/03/23

شنا در سدهای استان آذربایجان غربی ممنوع است

شرکت آب منطقه ای آذربایجان غربی با صدور اطلاعیه ای از هموطنان درخواست کرد: از شنا کردن در سدها و تاسیسات آبی این استان خودداری کنند.

  اخبار و اطلاعیه ها
  1400/03/18

طی سال آبی جاری صورت گرفت

کاهش ۳۲ درصدی رواناب ها در آذربایجان غربی

  اخبار و اطلاعیه ها
  1400/03/08

دیدار سرپرست شرکت آب منطقه ای آذربایجان غربی با امام جمعه این شهرستان

سرپرست شرکت آب منطقه ای آذربایجان غربی به همراه معاونین و اعضای هیئت مدیره این شرکت با نماینده ولی فقیه در آذربایجان غربی و امام جمعه ارومیه دیدار و گفت وگو نمود.

  اخبار و اطلاعیه ها
  1400/03/03

دیدار معاون عمرانی استانداری آذربایجان غربی با رئیس حوضه آبریز دریاچه ارومیه

دکترآیدین رحمانی رضایی معاون عمرانی استانداری آذربایجان غربی در سفر اخیر دکتر باقرزاده رئیس حوضه آبریز دریاچه ارومیه به این استان ضمن دیدار با وی در خصوص وضعیت منابع آبی حوضه دریاچه ارومیه و اتخاذ راهکارهای گذر از تنش آبی پیش رو بحث و تبادل نظر نمود.

  اخبار و اطلاعیه ها
  1400/03/03

نشست بررسی چالشهای بخش آب حوضه آبریز دریاچه ارومیه برگزار شد

چالشها و مشکلات بخش آب حوضه آبریز دریاچه ارومیه در نشستی با حضور دکتر باقرزاده کریمی رئیس حوضه آبریز دریاچه ارومیه در شرکت مدیریت منابع آب ایران، مدیرعامل و معاون حفاظت و بهره برداری شرکت آب منطقه ای آذربایجان غربی، فرماندار میاندوآب و جمعی از مسئولین شهرستانی در محل سالن جلسات فرمانداری میاندوآب مورد بررسی قرار گرفت.

  اخبار و اطلاعیه ها
  1400/03/01

کاهش بارش در حوضه آبریز دریاچه ارومیه مهمترین معضل امروز نگین آبی آذربایجان

رییس حوضه آبریز دریاچه ارومیه در سفر به این استان و بازدید از برخی پروژه های احیای دریاچه ارومیه گفت:مهمترین معضل امروز دریاچه ارومیه کاهش بارش در حوضه است که سبب شده برنامه ریزی برای اختصاص آب به بخش های مختلف کشاورزی، شرب، صنعت و همچنین حوزه زیست محیطی به ویژه به این نگین آبی آذربایجان با مشکل مواجه شود.

  اخبار و اطلاعیه ها
  1400/02/29

سرمایه گذاری ۱۵ هزار میلیارد ریالی برای توسعه سدهای آذربایجان غربی در دولت تدبیر و امید

توسعه سدها و همچنین الزامات پیشین و پسین این سازه های غول پیکر یکی از اقدامات فوق العاده دولت تدبیر و امید در سال های اخیر بوده که این امر در آذربایجان غربی با قدرت انجام شده و طی مدت حدود هشت سال بیش از ۱۵ هزار و ۶۰۰ میلیارد ریال در این حوزه هزینه کرده است.

  اخبار و اطلاعیه ها
  1400/02/28
با همکاری اکیپ تعمیرات سد مهاباد

عملیات اورهال و وراه اندازی ایستگاه پمپاژ شیبلو شهرستان پلدشت در آذربایجان غربی با موفقیت به اتمام رسید

معاون حفاظت و بهره برداری شرکت آب منطقه ای آذربایجان غربی از اتمام عملیات اورهال، مونتاژ وراه اندازی ایستگاه پمپاژ شیبلوی شهرستان پلدشت در کمترین زمان و با همکاری اکیپ تعمیرات سد مهاباد خبر داد.

  اخبار و اطلاعیه ها
  1400/02/26

بارندگی‌ها در سطح آذربایجان‌غربی 23.1 درصد کاهش یافت/ تابستانی با تنش آبی پیش رو داریم

سرپرست شرکت آب منطقه ای آذربایجان غربی در سی و دومین جلسه شورای حفاظت از منابع آب و دوازدهمین جلسه سازگاری با کم آبی استان که در محل استانداری آذربایجان غربی برگزار شد ضمن تاکید بر تنش آبی استان خواستار همراهی ارگانها و مردم برای پشت سر گذاشتن شرایط موجود طی ماههای پیش رو شد.

  اخبار و اطلاعیه ها
  1400/02/22

تراز دریاچه ارومیه ۴۸ سانتیمتر کاهش یافت

سرپرست شرکت آب منطقه‌ای آذربایجان غربی از کاهش 48 سانتی متری تراز دریاچه ارومیه نسبت به سال گذشته خبر داد.

  اخبار و اطلاعیه ها
  1400/02/18

اطلاعیه شرکت آب منطقه ای آذربایجان غربی در خصوص ارقام اعلامی تراز-سطح-حجم دریاچه ارومیه

دفتر مطالعات پایه منابع آب استان طی اطلاعیه ای در خصوص مغایرت بوجود آمده در مقادیر اعلامی تراز-سطح-حجم دریاچه ارومیه موارد زیل را اعلام نمود:

  اخبار و اطلاعیه ها
  1400/02/18

کاهش حجم آب دریاچه ارومیه در پی بارندگی های کم سال آبی جاری

رئیس گروه تلفیق و بیلان آب منطقه‌ای آذربایجان‌غربی گفت: به دلیل کاهش بارندگی هادر سال آبی جاری، حجم آب دریاچه ارومیه حدود یک و نیم میلیارد مترمکعب کاهش یافت.

  اخبار و اطلاعیه ها
  1400/02/18

بارش‌ها در آذربایجان‌غربی ۶ درصد کمتر از متوسط درازمدت است

سرپرست شرکت آب منطقه‌ای آذربایجان‌غربی گفت: بارش نزولات آسمانی در استان از ابتدای سال آبی جاری (اول مهر ۱۳۹۹) تاکنون ۶ درصد معادل ۱۶ میلی‌متر کمتر از میانگین درازمدت برآورد می شود.

  اخبار و اطلاعیه ها
  1400/02/05

دو تقدیر در شرکت آب منطقه ای آذربایجان غربی

تقدیر مدیرکل حراست و امور محرمانه شرکت مدیریت منابع آب ایران از مدیر دفتر حراست شرکت آب منطقه ای آذربایجان غربی

  اخبار و اطلاعیه ها
  1400/01/10

انتصاب مدیر عامل شرکت آب منطقه ای آذربایجان غربی، به عنوان معاون مجامع، توسعه مدیریت و پشتیبانی شرکت مدیریت منابع آب ایران

طی حکمی از سوی مهندس تقی زاده خامسی معاون وزیر نیرو در امور آب و آبفا و مدیرعامل شرکت مدیریت منابع آب ایران دکتر اتابک جعفری مدیر عامل شرکت آب منطقه ای آذربایجان غربی، به عنوان معاون مجامع، توسعه مدیریت و پشتیبانی شرکت مدیریت منابع آب ایران منصوب شد.

  اخبار و اطلاعیه ها
  1400/01/08

مرحله نخست رهاسازی آب سد مهاباد در استان آذربایجان غربی به سمت دریاچه ارومیه

مدیرعامل شرکت آب منطقه ای آذربایجان غربی از رهاسازی بخشی از آب مخزن مهاباد به سمت دریاچه ارومیه خبر داد.

  اخبار و اطلاعیه ها
  1399/12/28

سال 1400 پروژه‌های گردشگری شرکت آب منطقه ای آذربایجان غربی اجرایی خواهد شد

مهندس بابک نیک نیا مدیر تحقیقات، برنامه ریزی و بررسی های اقتصادی و دبیر کارگروه گردشگری شرکت آب منطقه ای آذربایجان غربی ضمن ارائه گزارش از وضعیت پروژه گردشگری در سدها گفت: با برنامه ریزی های انجام شده مقرر است در سال 1400 این پروژه ها وارد فاز اجرایی شود.

  اخبار و اطلاعیه ها
  1399/12/28
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
« 1 2 3 4 ... 5 42 » صفحه:
سایتـــ های مرتبطـ

آمار بازدیدکنندگان

 • کاربران آنلاین : 25
 • بیشترین بازدید همزمان : 347
 • بازدید امروز : 1,962
 • بازدید دیروز : 3,994
 • کل بازدید : 3,244,208
 • آخرین به روزرسانی : 1400/05/10 10:40:50
 • شناسه IP شما : 18.204.48.64

راه‌های تماس با ما

 • آدرس : ارومیه، بلوار شهید باهنر، شرکت سهامی آب منطقه ای آذربایجان غربی
 • کدپستی : 5715895554
 • تلفن : 33442720-044
 • فاکس : 33440091-044info@agrw.ir
 • پست الکترونیکی : info[at]agrw.ir
 • پیامک :
 • تلفن گویا :