|  رنگ  |  + 0 -
ADA
بستن این پنجره
این سایت مطابق با استاندارهای ADA برای نابینایان مناسب‌سازی شده و سازگاری این استاندارد در بخش‌های مختلف لحاظ گردیده است.
بستن این پنجره

افزایش 21 میلیمتری متوسط بارش در آذربایجان غربی نسبت به مدت مشابه سال گذشته

مدیرعامل شرکت آب منطقه ای آذربایجان غربی: با عنایت الهی میزان بارش در استان آذربایجان غربی از ابتدای سال آبی 1400-1401 به صورت باران و برف، با رشد 18.3 درصدی نسبت به مدت مشابه سال گذشته، 21 میلیمتر افزایش را نشان می دهد .

  اخبار و اطلاعیه ها
  1400/10/27

شرکت آب منطقه ای با تخصیص آب برای توسعه کشاورزی وگلخانه در نقشه راه توسعه و محرومیت زدایی شهرستان کم برخودار مرزی سردشت

طی سفر استاندار و اعضای شورای برنامه ریزی استان به شهرستان سردشت توسعه کشاورزی و نهضت گلخانه در دستور کار شرکت آب منطقه ای آذربایجان غربی قرار گرفت.

  اخبار و اطلاعیه ها
  1400/10/27

از مجموعه شرکت بهره‌برداری وحدت مهاباد تقدیر بعمل آمد

در نشست و مراسمی که با حضور مدیرعامل، معاونین حفاظت و بهره‌برداری و مالی و پشتیبانی شرکت آب منطقه ای آذربایجان غربی در محل نمازخانه منابع آب مهاباد برگزار گردید از همکاران شرکت بهره‌برداری وحدت بعنوان شرکت بهره‌بردار برتر در سطح استان تقدیر بعمل آمد.

  اخبار و اطلاعیه ها
  1400/10/18

فعالیت‌های صید و صیادی در مخازن سدهای با اهداف شرب ممنوع است

مدیرعامل شرکت آب منطقه‌ای آذربایجان غربی در نشست شورای حفاظت از منابع آب شهرستان مهاباد گفت: بر اساس دستورالعمل‌های موجود هرگونه فعالیت صید و صیادی در مخازن سدهای با اهداف شرب ممنوع است

  اخبار و اطلاعیه ها
  1400/10/18

لزوم انجام بازنگری سد نازلو با هدف تامین آب شرب مطمئن و پایدار مردم در افق سال ١٤١٠

مهندس رهبردین : بر اساس بر آوردهای انجام شده توسط شرکت آب و فاضلاب و آب منطقه ای استان آذربایجان غربی در خصوص مشکلات تامین آب شرب روستاهای محال رودخانه نازلو، انزل و کهریز و قره باغ در سالجاری و سالهای آتی و کسری آب شرب شهر ارومیه در افق سال ١٤١٠، احداث سد نازلو ضروی می باشد.

  اخبار و اطلاعیه ها
  1400/10/18

طرح های نیمه تمام شهرستان های خوی و چایپاره شرکت آب منطقه ای آذربایجان غربی در مسیر بهره برداری

مدیرعامل شرکت آب منطقه ای آذربایجان غربی ضمن بررسی طرح های های آق چای و غازان گفت: با تامین اعتبار برای اجرای شبکه های آبیاری و زهکشی آق چای و غازان امسال در دستور کار شرکت آب منطقه ای قرار گرفته است. امید است با تامین و تخصیص کامل اعتبارات در سالجاری و سال آینده ،بهره برداری از1500 هکتار از اراضی توسعه و 1200 هکتار از اراضی بهبود شبکه آبیاری و زهکشی آق‌چای تا پایان شش ماهه اول سال 1401 و بهره برداری کامل از طرح شبکه های آبیاری و زهکشی غازان و آق چای آن تا پایان سال 1401 انجام پذیرد.

  اخبار و اطلاعیه ها
  1400/10/18

2600 هکتار از اراضی شبکه پایاب جلدیان برق دار خواهد شد

مهندس رهبردین: تامین یک دستگاه پست سیار جهت نیرو رسانی به ٢٦٠٠ هکتار ازاراضی شبکه پایاب جلدیان با همکاری و تعامل برق منطقه ای آذربایجان و شرکت توزیع برق استان انجام خواهد شد.

  اخبار و اطلاعیه ها
  1400/10/18

سازه های موقت نصب شده در حاشیه سد مهاباد جمع آوری شد

رئیس امور آب مهاباد گفت: ۳۵ سازه های موقت در حاشیه سد مهاباد پس از اتمام مهلت تعیین شده به صاحبان آن‌ها جمع آوری شد.

  اخبار و اطلاعیه ها
  1400/10/15

1000 هکتار از اراضی شبکه آبیاری و زهکشی سد آغ‌چای امسال به بهره برداری می رسد

مدیرعامل شرکت آب منطقه ای آذربایجان غربی: از هشت هزار و 500 هکتار از اراضی شبکه آبیاری و زهکشی سد آغ چای، نزدیک چهار هزار هکتار در حال بهره برداری است و هزار هکتار آن نیز امسال به بهره برداری می رسد.

  اخبار و اطلاعیه ها
  1400/10/12

۴۱۸ کیلومتر لایروبی رودخانه و انهار منتهی به دریاچه ارومیه انجام شد

مدیرعامل شرکت آب‌ منطقه‌ای آذربایجان‌ غربی گفت: تاکنون لایروبی ۴۱۸ کیلومتر شامل ۱۲۸ کیلومتر رودخانه و ۲۹۰ کیلومتر انهار منتهی به دریاچه ارومیه انجام شده است.

  اخبار و اطلاعیه ها
  1400/10/08

بسیج به عنوان بزرگترین شبکه مردمی، در مدیریت آب میتواند نقش بسزایی داشته باشد

مدیرعامل شرکت آب منطقه ای آذربایجان غربی در نشست کارگروه تخصصی آب ضمن اشاره به رسالت سازمان بسیج مهندسین گفت: بسیج به عنوان بزرگترین شبکه مردمی، در مدیریت آب و حمایت از پروژه های بخش آب استان میتواند نقش بسزایی داشته باشد.

  اخبار و اطلاعیه ها
  1400/10/05

شرکت های بهره بردار در خط مقدم نگهداری از شبکه های آبیاری و زهکشی

مهندس رهبر دین مدیرعامل شرکت آب منطقه ای آذربایجان غربی در جلسه ای که با حضور معاونین و جمعی از مدیران شرکت آب منطقه ای ومدیریت کارشناسان شرکت بهره برداری زرینه در شهرستان میاندوآب برگزار شد، از عملکرد کارشناسان و مدیریت این شرکت به جهت حفاظت ، نگهداری و بهره برداری از شبکه های آبیاری و زهکشی منطقه تقدیر و تشکر نمود.

  اخبار و اطلاعیه ها
  1400/10/05

مطالعات سد«الند» خوی تا 6 ماه آینده به پایان می‌رسد

مدیرعامل آب منطقه‌ای آذربایجان‌غربی با اشاره به اینکه در 6 ماهه آینده مطالعات سد الند خوی به پایان می‌رسد گفت:این سد 75 میلیون مترمکعب حجم آبی داشته اما اگر تنظیم شود می‌توان در آن به میزان 85 میلیون مکعب آب را ذخیره‌سازی کرد.

  اخبار و اطلاعیه ها
  1400/10/01

پروژه های شرکت آب منطقه ای منتظر ابلاغ اعتبار نمی مانند

مدیر عامل شرکت آب منطقه ای آذربایجان غربی : طبق دستور مقام عالی استان، شرکت آب منطقه ای منتظر ابلاغ اعتبار برای آغاز انجام پروژه های خود نمی ماند.

  اخبار و اطلاعیه ها
  1400/10/01

سد زولا وارد مدار تامین آب شهرستان سلماس است

مدیرعامل شرکت آب منطقه ای آذربایجان غربی در نشست با فرماندار و نماینده مردم سلماس در مجلس شورای اسلامی با تاکید بر تامین آب شرب مورد نیاز این شهرستان گفت این سد در سال جاری وارد مدار تامین آب شرب سلماس شده است و در صورتی که در شبکه آبیاری و زهکشی سد زولا افزایش راندمان نداشته باشیم در تامین آب کشاورزی به مشکل برخواهیم خورد.

  اخبار و اطلاعیه ها
  1400/09/29

کسری 350 میلیون متر مکعبی آبخوان در سال جاری، اجرای دقیق و جدی طرح تعادل بخشی را می طلبد

مهندس رهبردین: با توجه به کسری 350 میلیون متر مکعبی آبخوان در سال جاری اجرای دقیق و جدی طرح تعادل بخشی اهمیت ویژه ای پیدا میکند.

  اخبار و اطلاعیه ها
  1400/09/24

انتصاب عضو جدید هیئت مدیره شرکت آب منطقه ای آذربایجان غربی

با حکم رئیس مجمع عمومی و مدیرعامل شرکت مدیریت منابع آب ایران، معاون طرح و توسعه شرکت آب منطقه ای آذربایجان غربی به عنوان عضو اصلی هیئت مدیره این شرکت منصوب شد.

  اخبار و اطلاعیه ها
  1400/09/23
مدیرعامل شرکت آب منطقه ای آذربایجان غربی :

افزایش بهره‌وری مصرف آب؛ نسخه طلایی عبور آذربایجان غربی از خشکسالی است

مدیرعامل شرکت آب منطقه ای آذربایجان غربی درنشست شورای حفاظت از منابع آب و کارگروه سازگاری با کم آبی استان گفت: با نگاهی به وضعیت منابع آبی طی سال گذشته و جاری، استان آذربایجان غربی وارد دوره خشکسالی شده است که صرفه جویی و افزایش بهره وری مصرف آب در همه بخش ها به ویژه کشاورزی و شرب استان، برای عبور از این بحران نسخه ای طلایی به شمار می‌رود.

  اخبار و اطلاعیه ها
  1400/09/23

کشت ۷۰ هزار هکتاری چغندرقند پرآب بر در آذربایجان غربی توجیه ندارد

استاندار آذربایجان غربی در دیدار روسای حوضه آبریز دریاچه ارومیه و رودخانه ارس با وی گفت: متاسفانه در این استان کشت های آب بر نظیر چغندرقند صورت می گیرد و بیش از ۷۰ هزار هکتار به این امر اختصاص یافته که با وجود مصرف بسیار بالا و خروج بخش زیادی از این محصول از استان، اصلا مقرون به صرفه نیست.

  اخبار و اطلاعیه ها
  1400/09/18
مدیرعامل شرکت آب منطقه ای آذربایجان غربی عنوان کرد:

فرونشست زمین در دشت سلماس فوق بحرانی است

مدیرعامل شرکت آب منطقه ای آذربایجان غربی از کسری آبخوان و اضافه برداشت ۳۲ میلیون مترمکعبی آب از چاه های استان خبرداد.

  اخبار و اطلاعیه ها
  1400/09/17

دیدار مدیر عامل شرکت آب منطقه ای آذربایجان غربی با فرماندهی سپاه شهدای استان

مهندس رهبر دین مدیر عامل شرکت آب منطقه ای آذربایجان غربی و معاونین ضمن دیدار با سردار شهسواری فرماندهی سپاه شهدای استان به بحث و تبادل نظر پیرامون مسائل و مشکلات حوزه منابع آب استان پرداختند.

  اخبار و اطلاعیه ها
  1400/09/13

تمدید حکم عضو اصلی هیئت مدیره شرکت آب منطقه ای آذربایجان غربی

با حکم رئیس مجمع عمومی، معاون وزیر نیرو در امور آب و آبفا و مدیرعامل شرکت مدیریت منابع آب ایران ، مدیر دفتر مطالعات پایه منابع آب شرکت آب منطقه ای آذربایجان غربی به مدت دو سال دیگر به عنوان عضو اصلی هیأت مدیره شرکت سهامی آب منطقه ای آذربایجان غربی انتخاب گردید

  اخبار و اطلاعیه ها
  1400/09/13
با هدف بررسی مشکلات شبکه فرعی آبیاری و زهکشی پایاب سد شهید قنبری ماکو

نشست شورای هماهنگی صنعت آب و برق استان برگزار شد

نشست شورای هماهنگی صنعت آب و برق استان در راستای بررسی مشکلات شبکه فرعی آبیاری و زهکشی پایاب سد شهید قنبری ماکو با حضور امام جمعه ، فرماندار شهرستان ماکو و مدیران عامل صنعت آب و برق و جهاد کشاورزی استان آذربایجان غربی در محل فرمانداری ماکو برگزار شد .

  اخبار و اطلاعیه ها
  1400/09/11

انسداد ۱۷ حلقه چاه غیرمجاز طی یک روز کاری توسط امور منابع آب بوکان در آذرباجان غربی

مدیر امور منابع آب بوکان از انسداد ۱۷ حلقه چاه غیرمجاز طی یک روز کاری با همکاری دادستان این شهرستان خبر داد.

  اخبار و اطلاعیه ها
  1400/09/07

لایروبی رودخانه ها و انهار شهرستان مهاباد سرعت میگیرد

مدیرعامل شرکت آب منطقه ای آذربایجان غربی در نشست شورای هماهنگی مدیران صنعت آب و برق استان که با حضور نماینده مردم مهاباد در مجلس شورای اسلامی و فرماندار این شهرستان در محل فرمانداری مهاباد برگزار شد، با اشاره به همکاری خوب کشاورزان پایاب سد مهاباد در انجام لایروبی رودخانه ها و انهار شهرستان گفت در ماههای آتی با پیگیری تامین ماشین آلات مناسب لایروبی مجاری آبی و زهکش ها با سرعت بیشتری انجام خواهد شد.

  اخبار و اطلاعیه ها
  1400/09/04
مدیرعامل شرکت آب منطقه‌ای آذربایجان‌غربی:

با آبگیری سالانه سد حسنلو در اواخر آذر ماه زمینه تامین آب ۱۱۰۰ هکتار از اراضی کشاورزی تامین می‌شود

یاسر رهبردین در جلسه مدیران صنعت آب و برق در آذربایجان‌غربی که با حضور نماینده مردم آشنویه و نقده در مجلس شورای اسلامی در سالن جلسات شرکت توزیع نیروی برق برگزار شد، با اشاره به مشکل کمبود آب تخصیصی برای بخش کشاورزی، اظهار داشت: کمبود آب برای تخصیص به بخش کشاورزی در پایاب سدهای حسنلو، بوکان، مهاباد، زولا سلماس و شهرچای ارومیه هم وجود دارد ولی شدت کمبود آب این بخش در سد حسنلو به مراتب بیشتر است.

  اخبار و اطلاعیه ها
  1400/09/04
در راستای رسیدگی به مشکلات بخش آب و برق شهرستان بوکان

نشست شورای هماهنگی مدیران صنعت آب و برق استان آذربایجان غربی در شهرستان بوکان برگزار شد

با حضور نماینده مردم بوکان در مجلس شورای اسلامی و مدیران عامل بخش آب و برق آذربایجان غربی و جمعی از مدیران شهرستانی جهت بررسی مشکلات و چالش‌های بخش آب و برق بوکان برگزار شد.

  اخبار و اطلاعیه ها
  1400/09/04

نشست مدیریت بحران آذربایجان غربی در جهت مدیریت فصول سرد برگزار شد

نشست مدیریت بحران آذربایجان غربی با حضور معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری، مدیرعامل شرکت آب منطقه ای و جمعی از مدیران استانی در محل سالن جلسات استانداری آذربایجان غربی برگزار شد.

  اخبار و اطلاعیه ها
  1400/09/01
به ریاست رحمانی معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار آذربایجان غربی

جلسه بررسی پروژه های عمرانی اولویت دار و موثر در توسعه استان برگزار شد

مدیرعامل شرکت آب منطقه ای آذربایجان غربی گفت: طرحها و‌پروژه هایی که تمام یا بخشی از آنها در صورت تخصیص اعتبار لازم تا پایان سال ۱۴۰۰ خاتمه خواهند یافت،

  اخبار و اطلاعیه ها
  1400/09/01
با حضور مدیران عامل صنعت آب و برق استان آذربایجان غربی و فرماندار شهرستان سلماس

مسایل و مشکلات بخش آب و برق حوزه شهرستان سلماس مورد بحث و بررسی قرار گرفت

با حضور نماینده مردم سلماس در مجلس شورای اسلامی، فرماندار شهرستان سلماس و مدیران عامل صنعت آب و برق استان نشست بررسی مشکلات و چالشهای بخش آب و برق شهرستان سلماس برگزار شد

  اخبار و اطلاعیه ها
  1400/09/01
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
« 1 2 3 4 ... 5 45 » صفحه:
سایتـــ های مرتبطـ

آمار بازدیدکنندگان

 • کاربران آنلاین : 27
 • بیشترین بازدید همزمان : 347
 • بازدید امروز : 2,730
 • بازدید دیروز : 2,964
 • کل بازدید : 4,028,198
 • آخرین به روزرسانی : 1400/10/28 13:36:08
 • شناسه IP شما : 3.81.172.77

راه‌های تماس با ما

 • آدرس : ارومیه، بلوار شهید باهنر، شرکت سهامی آب منطقه ای آذربایجان غربی
 • کدپستی : 5715895554
 • تلفن : 33442720-044
 • فاکس : 33440091-044info@agrw.ir
 • پست الکترونیکی : info[at]agrw.ir
 • پیامک :
 • تلفن گویا :