شنبه, 30 تیر 1397

 

 

نشست کمیته ورزش صنعت آب و برق آذربایجان غربی برگزار شد

اولین جلسه کمیته ورزش صنعت آب و برق استان به ریاست مهندس کیومرث دانشجو، رئیس شورای هماهنگی صنعت آب و برق استان و مدیرعامل شرکت آب منطقه ای آذربایجان غربی و با حضور دبیران ورزشی و نمایندگان ورزش بانوان شرکت های تابعه وزارت نیرو در محل سالن جلسات این شرکت برگزار شد.  

به گزارش روابط عمومی شرکت آب منطقه ای آذربایجان غربی، در این نشست مهندس دانشجو با تشکر از زحمات مهندس اکبری، مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب شهری و رئیس سابق شورای ورزش استان، فعالیت های انجام شده طی سال گذشته را بسیار ارزشمند دانست وافزود: دستگاههای تابعه وزارت نیروی استان تمام تلاش خود را جهت اجرای بهتر برنامه های مختلف ورزشی به کار میگیرند و با توجه  به محدودیتهای دستگاهها کلیه موارد مصوب به طور کامل اجرایی گردند.

 رئیس شورای ورزش استان افزود: برگزاری این جلسات در ایجاد هماهنگی بین شرکتها و همچنین برنامه ریزی برای برگزاری برنامه های منسجم تر و متنوع، تأثیر بسزایی دارد و میتواند به ارتقای جایگاه و کسب امتیازهای بهتر کمک شایانی کند.

 وی ضمن تاکید بر برنامه ریزی سالیانه هر شرکت در بخش ورزش بانوان و آقایان برگزاری برنامه های مشترک  را از نکات قابل توجه در کمیته ورزشی دانست و افزود:جهت انجام برنامه های مشترک با توجه به امکانات هر شرکت لازم است شرکت های تابعه گزارش فعالیتهای خود را به شرکت آب منطقه ای فرستاده تا بر اساس این عملکردها و با توجه به محدودیتهای موجود در هر شرکت برنامه ریزی های لازم برای 6 ماه بعدی انجام پذیرد.

 مدیرعامل شرکت آب منطقه ای آذربایجان غربی در بخش دیگری از سخنان خود خواستار ارزیابی برنامه های ورزشی در شرکت ها و ارزیابی نقاط ضعف و قوت آنها شد و خاطرنشان کرد: انجام برنامه های مستمر موجب شناسایی بهتر پتانسیلهای ورزشی شرکتها و اتخاذ تصمیمهای مناسب جهت اعزام به مسابقات سراسری میشود.

منبع خبر: روابط عمومی شرکت آب منطقه ای آذربایجان غربی