شنبه, 30 تیر 1397

 

 

برگزاری مراسم زیارت عاشورا در شرکت آب منطقه ای آذربایجان غربی

به مناسبت فرا رسیدن ماه محرم مراسم پر فیض زیارت عاشورا با حضور مدیر عامل، معاونین و جمع کثیری از مدیران و کارکنان شرکت آب منطقه ای آذربایجان غربی در محل مهدیه این شرکت برگزار شد.  

به گزارش روابط عمومی شرکت آب منطقه ای آذربایجان غربی در این مراسم که با همت امور فرهنگی و هیئت عزاداری محبان علی بن موسی الرضا علیه السلام این شرکت ترتیب یافته بود پس از تلاوت آیاتی از کلام الله مجید حجت الاسلام مهدی شریفی، روحانی و امام جماعت شرکت، طی سخنانی با اشاره به برگهایی از واقعه عظیم و جانگداز کربلا به اهمیت مقوله امر به معروف و نهی از منکر و وظیفه خطیر مسلمانان در پاسداشت این فریضه الهی پرداخت و گفت فلسفه قیام اباعبدالله در واقع اصلاح جامعه اسلامی از انحرافات و بدعت های نادرستی بود که توسط حکومت غاصب اموی ترویج می شد و احیای امر به معروف و نهی از منکر در این فضای آلوده مهمترین مسئولیت و وظیفه آن حضرت محسوب می شد.

 در ادامه این مراسم قرائت زیارت پرفیض عاشورا و عزاداری در فضایی معنوی برگزار و در پایان محبان اهل بیت در بساط اطعام صبحانه عزاداران حسینی که هزینه های آن از محل نذورات و هدایای نقدی کارکنان تامین گردیده بود مهمان سفره فضل و کرم ابا عبدالله الحسین (ع) شدند.

شایان ذکر است این مراسم طبق سنوات گذشته پنجشنبه هرهفته به مدت یک ساعت تا پایان ماه محرم در شرکت آب منطقه ای آذربایجان غربی برگزار می شود.

منبع خبر: روابط عمومی شرکت آب منطقه ای آذربایجان غربی