سه‌شنبه, 28 اسفند 1397

 

 

مدیر جدید امور منابع آب شهرستان های میاندوآب و بوکان معرفی شدند

طی احکام جداگانه ای از سوی مهندس دانشجو مدیرعامل شرکت آب منطقه ای آذربایجان غربی مدیران جدید امور منابع آب میاندوآب و بوکان منصوب شدند.  

به گزارش روابط عمومی شرکت آب منطقه ای آذربایجان غربی در مراسماتی که به همین منظور در محل فرمانداریهای شهرستانهای میاندوآب و بوکان  و با حضور مدیرعامل شرکت آب منطقه ای آذربایجان غربی، فرمانداران این شهرستانها وجمعی از معاونین و مدیران شرکت اب منطقه ای استان برگزار شد،  مهندس کیومرث دانشجو مدیرعامل شرکت آب منطقه ای استان با اهدای لوح تقدیر و هدایایی از زحمات آقای مهندس مهدی علی اقدم مدیر قبلی امور منابع آب میاندوآب و مهندس ضرغام گوزلی مدیر قبلی امور منابع آب بوکان تقدیر و مهندس گوزلی به عنوان مدیر جدید امورمنابع آب میاندوآب و مهندس غلامحسین خیری به عنوان مدیر جدید امور منابع آب بوکان معرفی شدند.

در این مراسمات مهندس دانشجو طی سخنانی ضمن معرفی مدیران جدید خواستار تعامل سازنده و قانونمند مدیران با فرمانداران شهرستانهای میاندوآب و بوکان ، برگزاری مستمر جلسات شورای حفاظت از منابع آب و تعامل خوب با دیگر مسئولین اجرایی در منطقه شد و شناخت کامل از شرایط و فضای اجتماعی را در حل مشکلات مردم منطقه حائز اهمیت برشمرد.

در ادامه مهندس دانشجو و هیئت همراه با حضور در محل ادارات منابع آب شهرستانهای مهاباد، میاندوآب و بوکان، با همکاران این امورها دیدار و در جریان فعالیتها و نیز چالشهای موجود قرار گرفته و راهکارهای مناسب را در جهت پیشبرد اهداف شرکت ارائه نمود.

این گزارش می افزاید: در حاشیه سفر مدیرعامل شرکت آب منطقه ای آذربایجان غربی به شهرستانهای جنوب استان ضمن بازدید از سدهای مهاباد و نوروزلوی بوکان وضعیت و مشکلات این سدها را از نزدیک بررسی نمود.  

منبع خبر: روابط عمومی شرکت آب منطقه ای آذربایجان غربی